Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÖZEL LENA HASTANESİ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

POLİKLİNİK HİZMETLERİ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları birimimiz yeni teknoloji ile donatılan tıbbi cihazları ve tecrübeli sağlık personel ekibi ile AĞRI ve çevre illerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Uzman doktorlarımız ve deneyimli yardımcı personel kadromuz ile ileri teknolojik alt yapının bir araya geldiği kliniğimizde yenidoğanın ilk anından ergenliğe kadar olan dönemde her türlü tanı, tetkik ve tedavide beklentilerinizin ötesini bulacaksınız.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğimizde bebek, çocuk ve ergen hastalarımıza, en yeni tanı ve tedavi imkanları sunulmaktadır.

Çocuk doktorumuz tarafından hastanemizde doğan bebeğinizin doğum salonunda ilk muayenesi yapılmaktadır. Ayrıca doğumu takiben bebek bakımı, beslenmesi ve sağlam bebek izlemi ile ilgili gerekli bilgiler verilmektedir.

Bebeğiniz için 1 yaşına kadar büyüme ve gelişme süreci çok önemlidir. Bu nedenle bu konuda çok hassas davranıyoruz. Bu kritik dönemde size hem rehberlik etmeye hem de yardımcı olmaya hazırız. Bu amaçla yenidoğan bebeğinizin, 1 yaşına kadar Sağlam Bebek İzlemi hastanemizde yapılmaktadır. İzlem esnasında bebeğinizin büyümesi, gelişmesi, beslenmesi, aşıları, işitmesi, diş çıkarması, göz muayenesi gibi durumlar kontrol edilmekte ve gerekli tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları DOKTORLARIMIZ

RANDEVU

Verilen Hizmetler;

Gelmeden Önce!

 

Elinizde olan mevcut tahlil ve röntgenleri yanınızda getiriniz.

Bağlı olduğunuz kurum evraklarını yanınızda bulundurunuz.

Kullandığınız ilaçları yanınızda getiriniz.

TANITIM VİDEOSU

ACİL DURUMLAR

Lütfen bizi arayarak herhangi bir genel veya tıbbi sorunuz için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

POLİKLİNİK SAATLERİ

PAZARTESİ-CUMA 9.00 – 17:00 pm
CUMARTESİ  9.00 – 14.00 pm
PAZAR >> SADECE ACİL